Na tej stronie internetowej wykorzystywane są ciasteczka (ang. „cookies”), niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania strony, a także przeznaczone dla celów statystycznych i marketingowych. Więcej informacji.
Kontakt telefoniczny:
+370 678 72444

O nas

„Domus Lumina" - to z powodzeniem rozwijająca się, jedna z największych firm produkujących i sprzedających osłony okienne nie tylko na Litwie, ale też w krajach nadbałtyckich. Naszą wizytówką jest wysoka jakość produktów oraz usług, dlatego w dosyć krótkim czasie swojej działalności staliśmy się znani i doceniani nie tylko na rynku litewskim, ale też za granicą. Ciągle bierzemy udział w targach o tematyce budowlanej, designu i wystroju wnętrz, dlatego na dzień dzisiejszy nasza produkcja dociera do Irlandii, Wielkiej Brytanii, Finlandii, Szwecji, Norwegii, Danii, Holandii, Niemiec, Belgii, Francji, Polski, Estonii, Łotwy, Ukrainy i Rosji. Jesteśmy nowoczesną i nowatorską firmą, której misją jest stanie się liderem w produkcji osłon przeciwsłonecznych oraz innych produktów przeznaczonych do dekoracji okien.

„Domus Lumina" - to doświadczony, profesjonalny, twórczy i ciągle rozwijający się zespół ludzi. Nowe rynki przynoszą nowe inwestycje, nowe oddziały i coraz więcej sklepów na Litwie. W naszej firmie mamy około 150 pracowników. Cały czas unowocześniamy i rozszerzamy swoją mierzączą 3500 metrów kwadratowych bazę produkcyjną, stosujemy jedynie najnowsze technologie. Obecnie produkujemy wszystkie rodzaje stosowanych na Litwie żaluzji , rolet , rolet rzymskich , żaluzji panelowych , markiz , rolet zewnętrznych , moskitier. Do produkcji używamy materiałów tylko od sprawdzonych dostawców i komponentów, które sprowadzamy bezpośrednio od dobrze znanych na rynku producentów osłon okiennych. Jesteśmy jedynymi przedstawicielami niemieckich producentów „Glasgard AG" i "Benthin".

Partnerzy